Тернопіль обмежив рух вантажівок територією міста

ф1Через снігопад і ліквідацію його наслідків Тернопіль обмежив рух великавагового транспорту містом.

Внаслідок ускладнення погодних умов на всіх в’їздах до Тернополя рух великогабаритного транспорту частково обмежено. Як повідомляє міська влада, тепер вантажівки можуть рухатись в межах міста лише вночі – від 23 години до 6 ранку. Таке рішення прийняла міська рада.

Читайте також: Міський голова Тернополя зробив важливе звернення до городян через наслідки стихії (Відео)

Як повідомляє очільник міста Сергій Надал, фури заїхали у місто і не можуть виїхати через непочищені дороги за межами Тернополя. Вони заважають громадському транспорту і водіям на легкових авто.

- На виконкомі прийнято рішення про обмеження руху вантажного транспорту вагою понад 8 тонн через місто Тернопіль в період ожеледиці і снігопаду. Протягом останніх кількох днів у місто в'їхали фури, які виїхали з інших областей. Вони заїхали в Тернопіль, вишикувались в напрямку Березовиці, в напрямку вулиці 15 Квітня на Збараж і не виїжджають, оскільки дороги за межами міста не розчищені. Тим самим вони створюють корки в Тернополі і через них не можуть проїхати ні тролейбуси, ні інший громадський транспорт,  - повідомив міський голова Сергій Надал.