Тернопіль: облрада передумала виселяти Хоптяна і К з “білого дому” (Відео)

P1010070-nРоку Бандери у 2014-му не проголошували, вивішування червоно-чорних прапорів у свята – незаконне і Валентин Хоптян сидить у своєму кабінеті на сьомому поверсі «білого дому», бо має на це повне право.

Такий висновок можна зробили після інформації, яку повідомила 16 січня прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Власне, кореспондент ІА «7 Днів-Україна» передбачав такий поворот подій, адже сам був серед учасників віче “Солідарність проти терору” 29 грудня. Порушення, до яких вдалися тоді обласні депутати від опозиції, були очевидними. Кому був потрібен такий дешевий піар? Адже Тернопільська облрада тепер уже сама підтвердила факт нелегітимності того пленарного засідання, яке відбулося за присутності тисяч тернополян. Як це відбувалося – у залі ради та на Театральному майдані, можете переглянути на відео (унизу!). Хоча інформації про це на офіційному сайті найвищого представницького органу Тернопілля – ані слова!

Читайте також. Тернопільщина: 2014 рік – Рік Степана Бандери (Відео, Фото)

Позов про визнання пленарного засідання сесії 29 грудня 2013 р. таким, що не відбулося, пред’явила прокуратура області до Тернопільського окружного адміністративного суду. Вимагав контролюючий орган і визнання неправомірним голосування за ухваленими рішеннями.

Читайте також. Депутати Тернопольщини “виселили” ОДА з будинку на Грушевського (Фото, Відео)

Тож у четвер, 16 січня, Тернопільський окружний адміністративний суд розглянув справу за позовом прокуратури області, поданим ще 29 грудня 2013 р. І що головне – у відзиві на позов прокуратури Тернопільська облрада сама підтвердила факт нелегітимності пленарного засідання, проведеного у кінці року. З огляду на це, вимоги прокуратури задоволили, а позов залишили без розгляду.

Читайте також. Підписувати рішення Тернопільської облради від 29 грудня суд заборонив. Розгляд по суті – згодом

Таким чином, рішення, озвучені того дня головою облради та його колегами з фракції ВО «Свобода» на Театральному майдані, є такими, що неприйняті. Йдеться, в тому числі, і про розірвання договірних взаємовідносин з Тернопільською обладміністрацією.

Читайте також. Червоно-чорний прапор буде на рівних із державним – вирішила облрада Тернопілля (Відео, Фото)

Нагадаємо, віче “Солідарність проти терору” відбулося на Театральному майдані Тернополя у неділю, 29 грудня. Брали у ньому участь близько тисячі городян. Хоча паралельно проходило друге пленарне засідання 48 сесії Тернопільської облради.

Довідково. Уже понад 50 органів місцевого самоврядування скасували чи привели у відповідність до вимог закону рішення, прийняті з питань політичної ситуації в Україні, визнавши законними вимоги прокуратури, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.