Тернопіль обговорює призначення нових керівників і йде на прощу до Зарваниці

P8250038-nВівторок, 26 серпня.  Так склалося, що він став першим робочим днем цього тижня. А попереду – позачергові вихідні – День міста і храмовий празник у Тернополі.

«Файне місто» вже готується. Жовто-блакитними у нас стають не лише мости, а й звичайні двори біля житлових будинків. Ось, наприклад, на фото – Зелена, 30.

Натомість у селі Дунаїв Кременецького району відкрили дошкільний навчальний заклад «Бджілка». Участь в урочистому відкритті садочка взяв голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк. Він привітав присутніх з Днем Незалежності, подякував місцевій громаді за небайдужу позицію та вручив подарунки дошкільнятам.

За словами керівника краю, про відкриття садочку закладу у селі Дунаїв мріяв Герой «Небесної сотні» Олександр Капінос. За життя від неодноразово піднімав питання завершення ремонтних робіт у приміщенні закладу.

- Нашим обов’язком було здійснити мрію Героя. І сьогодні у його рідному селі відкрили садочок, - зазначив Олег Сиротюк. – Заклад розрахований на 50 дітей. Уже сформовані дві групи – старша та середня. Умови у яких здобуватимуть освіту – відмінні…

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися сьогодні:

Тернопілля: головний фіскал – Ігор Комендат, головний митник – Володимир Марцинюк

Вірян Тернопілля запрошують до участі в Успенській прощі до Зарваниці

Ресурсний центр допомоги біженцям діє у Тернополі при церкві (Фото, Графіка)

У Тернополі з трьома мішками марихуани взяли молодиків – свідчення трійця давати відмовляється (Фото)

На схід їдуть 130 правоохоронців з Тернопілля – негайно потрібна допомога благодійників

Тернополянин Василь Томчишин – Студентський Президент 2014 року (Фото)

Свято у Тернополі: де провести День міста? (Програма)