Тернопіль: шопки з макаронів і композиції з ниток та картону (Фото, Відео)

P1010038-nВиставку новорічно-різдвяних композицій – «Замість ялинки – зимовий букет» будь-хто безкоштовно може оглянути в Українському домі «Перемога» до 20 січня.

Нагадаємо, учні шкіл і вихованці позашкільних закладів Тернополя представили свої роботи у трьох номінаціях: «Новорічна композиція» (напрям «Новорічна флористика»), «Український сувенір» (зразки традиційних та сучасних дизайнерських іграшок), «Дідух, різдвяна атрибутика».

Читайте також. Тернопілля: у Горошовій – карнавальна ніч із Маланкою (Відео)

Уже понад десять років у нашому місті напередодні свят проходить виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій, – каже заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра. – Щороку конкурсанти представляють оригінальні композиції, експериментують з новими матеріалами та техніками. Чого лише варта шопка із макаронів чи інша – з картону!

Також там можна побачити роботи, виконані в давніх українських техніках. Тішить, що діти і молодь відроджують кращі традиції нашого краю. Думаю, кожна композиція стане гарним святковим подарунком, адже в кожну роботу вкладено не тільки працю, а й частинку дитячої душі!

Вироби школярів – вихованців гімназій, шкіл і закладів позашкільної освіти вражають фантазією. Там є вироби і з паперу, і з соломи, і з різних підручних матеріалів (див. фото).

До речі, там є й виставка дідухів. Найвищий із них - заввишки 2,5 метра. Їх привезли дорослі та діти з різних районів Тернопільщини. На експозицію їх відбирали на умовах конкурсу.