Тернопіль: на розгляді сесії міськради – 150 земельних питань

P4240008-nВ орієнтовному порядку денному пленарного засідання сесії Тернопільської міської ради – 168 пунктів. Усі ці питання депутати планують розглянути сьогодні, 27 лютого.

Нагадаємо, розпорядження про проведення засідання міський голова Сергій Надал підписав ще 17 лютого. З того часу на сайті оприлюднили лише перелік пропонованих питань, але не показали самих проектів. Власне, як і завжди. Єдине, що спершу депутатів планували зібрати 26 числа, але дату змінили.

Читайте також. Кому вигідний цирк на сесіях Тернопільської міськради? (Відео)

Йтиметься на сесії і про виконання Програми економічного та соціального розвитку Тернополя на 2014 рік, і про виконання бюджету міста за 2014 рік, і про чимало інших міських справ. Зокрема, у безоплатне користування передадуть приміщення скандальному комунальному підприємству Тернопільської міськради «Масив». Причому майже 150 питань порядку денного – так звані земельні.

Ось що повідомляє сайт міської ради: Оприлюднюється орієнтовний порядок денний пленарного засідання п’ятдесят сьомої сесії Тернопільської міської ради, яка відбудеться 26 лютого 2015 року о 09:00 годині в залі засідань (Всього внесено проектів 168)

Софія Левицька