Тернопіль – на крок ближче до введення автоматизованої системи оплати проїзду у тролейбусах

тролейбус-nІз метою стабільного функціонування та подальшого розвитку міського електротранспорту міська рада Тернополя внесла зміни до «Програми розвитку міського електричного транспорту на 2007-2015 роки», точніше до кількох її пунктів.

Окрім того, депутати погодилися внести зміни в «Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті».

Читайте також. Тролейбус №8 курсуватиме у Тернополі за звичним маршрутом

До речі, якщо ви захочете уточними, яким саме було рішення депутатів і зайдете у рубрику «Рішення сесії міської ради» за 18.12.14 на сайті міської ради, то… нічого про вище згадані питання ви там не знайдете. Тієї інформації, зокрема 21.12.2014 р., там просто не було. Тому висновки можемо робити лише за тими паперами, які роздали депутатам і пресі на самому засіданні. А там вказано: «Додаток роздано окремо» і все…

Нагадаємо, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський 18 грудня на сесії міської ради був доповідачем із двох питань, тобто: «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку міського електричного транспорту на 2014-2017 роки» та «Про внесення змін в Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів у наземному громадському транспорті в Тернополі, затверджену рішенням міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/123».

Читайте також. При повному залі мер Тернополя і міська рада відзвітували за 2014 рік

Коли чиновник запевнив депутатів, що «Тернопільелектротранс» хоч зараз може ввести в дію автоматизовану систему оплати проїзду, то вони погодилися термін реалізації програми читати так: «2012-2015 рр.».

Звісно, зважаючи на ухвалені рішення, можна зробити висновок, що міська влада таки має намір розвивати тролейбусний парк і навіть вдосконалювати його роботу. Контроль за виконанням обох вище згаданих рішень поклали на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження.

Читайте також. Ввечері маршрутки у Тернополі й так їздили нечасто, а тепер їх взагалі не буде? (Відео)

До речі, програмне забезпечення, до того ж - українізоване, автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) в КП «Тернопільелектротрансі» вже встановили. Як повідомила нещодавно прес-служба комунального підприємства, процес встановлення програмного забезпечення, уже повністю завершений. Але коли тернополяни оплачуватимуть проїзд у такий спосіб, ще невідомо.

Наразі існує побоювання, щоб ця система не перетворилася на «пшик», як і дуже широко розрекламована міською радою новація із соціальними картками. Адже отримати їх, як зясувалося, можуть лише клієнти одного банку…

Софія Левицька