Тернопіль мирився з проблемами, які виникли через ремонт Збаразької

P6170002-nВівторок, 17 червня, видався доволі багатим на різні події. Відбулися сьогодні і пікети, і сесія облради, і прес-конференції та інше.

Але найбільше тернополяни говорили про ремонт Збаразької, точніше – про проблеми, які ці роботи спричинили. Так, через капремонт тієї дороги одну із зупинок громадського транспорту перенесли на вул. Галицьку, а іншу зробили навпроти перехрестя Збаразької та Бродівської. Водії і пасажири ще не звикли до таких змін, а тому нервували…

Наразі у місті всіх лише привчають до нового руху транспорту. Вранці зупинятися у нових місцях водіїв маршруток тренував сам начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради Ігор Мединський.

До речі, ми можемо порадити і міському начальнику і ДАІвцям завтра постояти на одній «рогатці» – вилці, яку утворюють вулиці Монюшка і Зелена (див. фото). Так от, щоб уникнути затору справа, чимало водіїв там «пірнають» просто під знак «Заборона руху». Причому мчать Зеленою «проти шерсті» на великій швидкості, щоб ніхто не впіймав за порушення правил. А навколо – обійстя, де багато дітей. Не дай Боже біди…

Нагадаємо, маршрут транспорту, який їде із сторони центру на "БАМ", тепер проходить через вул. Галицьку, на якій водії повертають на вул. Лисенка — Монюшка — Шопена. І через "Східний" з'їжджають на "БАМ", де їдуть за звичним маршрутом. Маршрут транспорту у бік центру не змінився. Водії повертають у Галицький провулок, проїжджаючи вул. Галицькою, далі їдуть за звичним маршрутом.

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися 17 червня:

Раніше по субсидії зверталися близько 5 тисяч сімей тернополян, тепер очікують аншлаг

“Усі зрозуміли, що дифірамби про райдужне майбутнє закінчилися”, – голова облради Василь Хомінець (Відео)

Тернопільська облрада просить ввести на Луганщині та Донеччині воєнний стан (Відео)

Тимчасово погасили конфлікт: лише облавтодор отримає гроші з обласного бюджету на ремонт доріг (Відео)

Тернополянин, якого свідки аварії витягнули з-під тролейбуса, – у лікарні (Відео)

В АТО на сході беруть участь 860 жителів Тернопілля, поранило трьох (Відео)

“На Тернопіллі вперше напрацювали реєстр кар’єрів і родовищ”, – голова ОДА Олег Сиротюк (Відео)