Тернопіль молився за мир та “айдарівця” Андрія Юркевича

P9090001-nВівторок, 9 вересня. День – неспокійний, нервозний…

Сьогодні підтвердилася ще одна сумна звістка, про яку ми повідомляли, – на Донбасі в боях з проросійськими терористами загинув командир другої роти батальйону «Айдар» – 33-річний тернополянин Андрій Юркевич. Він був добровольцем, пішов боронити Україну від ворога і за цю святу справу поклав своє життя. Побратими його знали також за позивним «Грізлі». Офіційне підтвердження його загибелі надійшло лише вчора…

Інші новини – теж не надто тішать. Так, перевізники вже просять підняти тариф. Зрости може і ціна проїзду у тролейбусі. Добре, хоч пенсії на Тернопільщині виплачують своєчасно.

Як повідомила начальник головного управління Пенсійного фонду в області Лариса Хома, потреба в коштах на виплату пенсій в області у вересні поточного року становить 405,2 млн грн. Станом на 09.09.2014 р. профінансували 138 млн грн, тобто 34,1% місячної потреби.

Виплату пенсій розпочали з 4 вересня, і триває вона згідно із календарним графіком через виплатні об'єкти поштового зв'язку "Укрпошта" та 39 установ банків, уповноважених обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів і одержувачів допомоги.

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися сьогодні:

Тернополянам “світить” проїзд у маршрутках – по 3 грн, у тролейбусах – по 2 (Відео)

“З нами Бог, бо ми не йдемо загарбувати чужі території”, – архієпископ Василій Семенюк (Відео)

“Гармати є, але люди, які вміють із них стріляти, ховаються від мобілізації”, – полковник Володимир Катинський (Відео)

Володимир Курило повернувся до керма галузі охорони здоров’я Тернопілля (Фото)

Французи зібрали допомогу для вояків АТО. Тернополян просять допомогти із транспортом (Відео)

“Люди гинуть від крововтрати, бо надали допомогу не тому, кому вона потрібна негайно”, – тернополянин Андрій Салагорник (Відео)

Бійців батальйону “Збруч” з Тернопілля гарячою їжею забезпечують тричі на добу (Фото)