Тернопіль: міська влада не сприймає ультиматумів перевізників – піднімати тариф не хоче (Відео)

P5120037-nІз перевізниками, які ставитимуть ультиматуми, Тернопільська міська рада розірве угоди.

Про це заявив міський голова Сергій Надал. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернополянам “світить” проїзд у маршрутках – по 3 грн, у тролейбусах – по 2 (Відео)

Нагадаємо, підприємці вимагають чергового підняття тарифу на проїзд у маршрутних таксі з 2,5 грн до 4. Такі розрахунки зараз розглядає тарифна комісія. Результатів поки що немає.

Від 1 гривні 25 копійок – до півтори, з 1,5 – до 2 і, зрештою, до 2,5 гривень у 2013-му році. Проїзд у тернопільських маршрутках дорожчав максимум на копійок 50, хоча перевізники щоразу вимагали більше. Нові вимоги висунули і тепер. Хочуть тариф 4 гривні, тобто на цілих півтора більше, ніж є тепер. Вимоги обґрунтовують.

Читайте також. Раніше по субсидії зверталися близько 5 тисяч сімей тернополян, тепер очікують аншлаг

- Ці проблеми виникли тільки з однієї причини: дуже стрімко подорожчало дизельне пальне. Сьогодні вже є факти, що хочуть скорочувати рейси, соціальне навантаження, яке є на перевізника, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Начальник міського управління транспорту і зв’язку перевізників розуміє, а от його керівник – міський голова бачить у таких вимогах ультиматуми.

Читайте також. Тернополян закликають оформити компенсацію за різницю у тарифах комунальних послуг (Відео)

- Мені дуже не подобаються пропозиції перевізників, бо вони - в ультимативному режимі. Кажуть, що з 29 числа взагалі перестануть возити, якщо не буде 4 грн. Ми проаналізували ситуацію у всіх наших містах-сусідах. У жодному місті поруч з нами тариф не підняли, крім Львова - до 3 грн і Чернівців. Тому я не бачу необхідності піднімати цей тариф, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Чи подорожчає проїзд у Тернополі і, якщо так, то наскільки, поки що невідомо. До виконкому справа не дійшла, та й громадських слухань не проводили. Розрахунки перевізників досі розглядає тарифна комісія. А от застереження від міського голови підприємці вже отримали: не змінять поведінки – залишаться без роботи. Договори з ними можуть розірвати. Натомість влада шукатиме нових перевізників і вкладатиме гроші в комунальний транспорт, тобто тролейбуси.