Тернопіль: міська влада назвала дату старту опалювального сезону для всіх споживачів

Тепло в оселі мешканців Тернополя централізовано почнуть подавати 12 жовтня.

Як повідомив сьогодні сайт Тернопільської міськради, рішення про старт із 12 жовтня опалювального сезону для побутових та інших споживачів виконком міськради Тернополя прийняв 10 жовтня.

Нагадаємо, що з 10 жовтня опалювальний сезон почався для об’єктів соціальної інфраструктури Тернополя.

Із 12 жовтня опалювальний сезон у Тернополі почнеться для всіх решта споживачів.

"Цього дня опалювальний сезон стартує і для жителів Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення", - констатували в міськраді.

Там повідомили, що працівники комунальних підприємств та аварійних служб працюватимуть у посиленому режимі, щоб забезпечити вчасний запуск котелень та теплопостачання до осель тернополян.

У КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" просять споживачів поставитися із розумінням до того, що технологічний запуск опалення не є одномоментним процесом.

"Закликаємо мешканців міста відчиняти двері помешкань аварійним службам для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітренні труб у будинках.  Адже часто через небажання відчинити двері чи відсутність господарів подача опалення може затриматися для всіх мешканців багатоквартирного будинку", - йдеться в повідомленні.

Комунальники відзначили, що у випадку виникнення заповітрення чи будь-яких проблем із опаленням у багатоповерхівках тернополяни мають звертатися до підприємства, що обслуговує будинок, чи до голови ОСББ. Якщо ж холодно у школі чи в дитсадку, інформувати про це необхідно адміністрацію закладу, оскільки у кожному з них температура повітря регулюється автономно.

Міська влада нагадала, що у Тернополі працює сервіс сіті-бот "Назар", за допомогою якого жителі міста можуть повідомляти відповідні служби про виникнення комунальних проблем. Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер.