Тернопіль: майже 1,5 мільйона “кинули” на освіту, 99 тисяч – на бронежилети (Відео)

PA280012-nЗміни до бюджету міста внесли депутати на черговій сесії Тернопільської міської ради 28 жовтня.

Нагадаємо, обранці тернополян розглянули понад 200 господарських питань, серед яких внесли зміни до бюджету міста.

Читайте також. Тернопільські перевізники просять підняти тариф на проїзд хоча б на 50 коп. (Відео)

Доповідала з цього питання заступник начальника фінансового управління Надія Колодій. Особливо переконувати депутатів їй не довелося. Вона лише розповіла про кілька цифр, що стосувалися передачі коштів від одного розпорядника до іншого. Фахівець пояснила, що зміни у казні відбуваються за рахунок внутрішніх ресурсів та економії коштів.

– Виділили 50 тисяч гривень на видачу безкоштовних рецептів, адже уряд перестав фінансувати цю статтю видатків. Тому ми повинні підтримати тернополян, які потребують лікування, – пояснила вона. – Також 99 тисяч гривень виділили на закупівлю техніки, обладнання для учасників АТО, 1 млн 494 тисяч гривень – на освітянську галузь.

Надія Колодій уточнила, що ці гроші підуть на ремонт даху у дитсадку №6 (50 тис. грн), відкриття груп, встановлення камер зовнішнього відеоспостереження та тривожних кнопок (649 тис. грн), на будівництво нового спортивного дитячого майданчика (400 тис. грн) біля школи №30 у Пронятині та ремонт даху Галицького коледжу.

Читайте також. Сесія Тернопільської міської ради: призначення, бюджет, скандал, прохання (Відео)

Нагадала вона і про витрати на сферу охорони здоров’я. Зокрема, виділили 150 тисяч на ремонт у двох палатах у дитячій інфекційній лікарні, 98 тисяч на ремонту системи опалення у лікарні №3 та понад 200 тисяч гривень на придбання пральних машинок, які забезпечать пральні послуги усім медичним закладам міста.

Софія Левицька