Тернопіль: комунальному підприємству “подарували” ще шмат землі

PC240017-nКП «Масив» отримав від Тернопільської міської ради земельну ділянку площею 0,6577 га для обслуговування  автостоянки за адресою: проспект Злуки-вул. Чубинського.

Питання про затвердження проекту землеустрою цьому комунальному підприємству було у порядку денному останньої сесії міської ради. Депутати більшістю підтримали ініціативу тих, хто готував цей проект. Причому КП отримало землю в постійне користування.

– Я хотів би почути: що це за підприємство, які у нього ресурси? – попросив слова на сесії 24 грудня лише депутат Петро Ландяк. – Ми не маємо інформації, що це взагалі за підприємство.

На що міський голова Сергій Надал відреагував коротко: «Запевняю вас це підприємство має ресурс для обслуговування стоянки. Там усе – в нормі».

Нагадаємо, комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Масив» на сесії 22 березня вже надали ділянку площею 0,6050 га на вул. Степана Будного. На цій землі запланували збудувати багатоквартирний житловий будинок із вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення. Причому той клаптик тернопільської землі КП одержало у постійне користування.

Читайте також. Від реклами бюджет Тернополя отримав більше трьох мільйонів

Не обійшлося без дискусій і при освоєнні ділянки на проспекті Злуки-вул.Чубинського. Адже, по суті, автостоянка неподалік школи №23 запрацювала ще влітку. Про це вже писали місцеві ЗМІ. А також цитували слова обурених тернополян з вул. Коновальця, яким не подобалося подібне сусідство.

Читайте також. Пікет: до міськради у Тернополі прийшли парки (Відео)

Як бачите тепер там дійсно «все у нормі» – КП «Масив» обов’язали в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки, відповідно до чинного законодавства.

Довідково. Комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Масив» створили близько двох роки тому. Про це йдеться у рішенні міськради від 08.04.2011 р. http://at.zavantag.com/docs/11/index-476796.html?page=15  Згідно зі статутом підприємства, який затвердили на тій же сесії, «метою його створення є сприяння та участь, як незалежного учасника інвестиційного процесу, у вирішенні соціально-економічних завдань в області житлового, соціально-побутового, іншого будівництва, здійснення торговельної, виробничо-торговельної діяльності, організація торгівлі, надання різноманітних видів послуг та отримання прибутку в інтересах засновника». Для здійснення господарської діяльності Підприємства створили статутний капітал у розмірі 20000 грн. Причому його розмір можна змінювати за рішенням засновника – тобто Тернопільської міської ради.