Тернопіль: голову ГО із кримінальним минулим звинувачують у незаконному утримуванні журналіста

Ігор Таловов - фото, завантажене із google+
Ігор Таловов – фото, завантажене із google+

За фактом перешкоджання журналістській діяльності та незаконного позбавлення волі у Тернополі прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури сьогодні, 21 листопада.

Читайте також. Борщів: за хабар у тисячу — понад 10000 грн штрафу в дохід держави

Отже, прокуратура Тернополя здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому міліцією за ст. 146 КК України – «незаконне позбавлення волі або викрадення людини» та ст. 171 КК України – «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Встановили, що 20 листопада голова громадської організації Т. незаконно утримував журналіста Інтернет-видання «Доба» в офісі на вул. Старий ринок. Керівник ГО «затримав» журналіста за те, що той опублікував факти, які не сподобалися громадському діячеві.

Читайте також. Збаражчина: захопили 113,05 га землі – крапку у справі поставить суд

Хід розслідування перебуває під контролем прокурора області.

Довідково. Вочевидь, йдеться про Ігоря Таловова, який віднедавна очолює ГО «Всеукраїнський громадський підрозділ із боротьби з організованою злочинністю та корупцією» у Тернополі. Як з’ясували тернопільські ЗМІ, чоловік – неодноразово судимий (на його рахунку – шість «ходок»), а з кінця 2012-го до травня 2013 р. був у розшуку, як особа, яка переховується від органу досудового розслідування.

Софія Левицька