Тернопіль: екстрим-парк зведуть у парку “Топільче” – молодь добилася свого

екстрімПарк для занять екстремальними видами спорту спорудять у парку «Топільче», повідомили на сайті міської ради сьогодні, 23 березня.

Нагадаємо, міська влада запланувала реконструкцію бульвару Куліша і побудову там екстрим-парку. Але… самі екстремали із такою пропозицією мерії не були згодні. Їм не подобалося місце розташування об’єкта.

Читайте також. Тернопільська молодь не хоче екстрим-парку на бульварі Куліша. Міськрада викине мільйон на вітер? (Фото)

Міський голова Сергій Надал зустрівся з місцевими представниками екстремальних видів спорту, щоб обговорити розміщення та облаштування екстрим-парку у Тернополі. Під час зустрічі спільно вирішили, що екстрим-парк спорудять не на бульварі Куліша, як планувалося раніше, а у центральній частині міста – у парку «Топільче».

– Ініціатором зустрічі з представниками екстремальних видів спорту виступила міська рада, адже ми хотіли почути думки місцевих скейтерів, ролерів та інших спортсменів щодо облаштування екстрим-парку в нашому місті, – розповідає Сергій Надал. – Представники цих спортивних спільнот висловили думку, що облаштовувати екстрим-парк на бульварі Куліша – недоцільно, адже їм буде незручно добиратися на “БАМ”. Окрім того, вони попросили розмістити екстрим-парк не у спальному районі, а в іншому тихому районі або у парковій зоні.

Читайте також.  У Тернополі планують реконструювати та облагородити два бульвари

Міська рада запропонувала спортсменам облаштувати спортивне містечко неподалік «Орнави» у парку «Топільче». Представники екстрим-спільнот погодилися на цю пропозицію.

За словами міського голови, наразі триває робота щодо переоформлення необхідної документації на спорудження екстрим-парку. Після цього працівники візьмуться до виконання усіх робіт, зокрема й облаштування спеціальних конструкцій. Усі роботи планують остаточно виконати до Дня міста, проте, можливо, відкриють екстрим-парк і швидше – до Дня молоді.

Софія Левицька