Тернопіль: два роки позбавлення волі отримав чиновник за “зловживання впливом”

хабарКерівника підприємства засудили за вплив на прийняття рішення нотаріусом, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури сьогодні, 26 березня.

Прокуратура краю підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно директора підприємства, який обвинувачується в отриманні від тернополянина неправомірної вигоди за сприяння у терміновому оформленні та посвідченні нотаріусом сфальшованого правовстановлюючого документу на квартиру.

У суді довели, що посадовець, маючи знайомого нотаріуса, пообіцяв жителю Тернополя посприяти у терміновому виготовленні доручення на квартиру «заднім числом» від ім’я покійної власниці.

Читайте також. «100 грн? Немає таких хабарів нині на дорогах», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

У документі мало бути передбачене право тернополянина розпоряджатися цим житлом. За таку послугу керівник підприємства вимагав у тернополянина 4 000 євро. Його затримали правоохоронці «на гарячому» після отримання від жителя Тернополя частини коштів із обумовленої неправомірної вигоди – 2 000 грн.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду обвинуваченого визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України - "зловживання впливом" та призначили покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

Софія Левицька