Тернопіль думав про біженців зі Сходу і повертався до роботи

P6020001-nПонеділок, 2 червня, – перший робочий день тижня. Але налаштуватися тернополянам на нього було особливо важко.

Причина – дощі, які тривають уже кілька днів. Вони найбільших оптимістів у хандру загнали… А доведеться ще триматися. Бо зливи припиняться аж у п’ятницю, справжня літня спека прийде всередині наступного тижня.

Так, у перші дні червня погодні умови будуть подібними до тих, які спостерігалися протягом минулого тижня. Дощі будуть менш інтенсивними, лише подекуди вони досягатимуть критеріїв сильних. Про це повідомив сьогодні Микола Кульбіда – директор Українського гідрометцентру.

– Протягом 2-3 червня погодні умови не зміняться. Таких інтенсивних і тривалих опадів уже не буде, йтимуть помірні дощі, – розповів Микола Кульбіда.

На річках басейнів Прута, Дністра, Серету минулого тижня пройшли невисокі дощові паводки. Надалі температура повітря підвищуватиметься. Так, 2-3 червня вона становитиме +20…+25 °С. Зона опадів переміститься на захід і південь країни. Аж 6 червня опади припиняться на всій території України, і температура повітря почне зростати до +27…+32 °С. А вже протягом 11-12 червня на всій території максимальна температура повітря становитиме +35 °С!

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися сьогодні:

Ініціатива громади Тернополя: за закладами, створеними для дітей, стежитимуть ретельніше (Відео, Фото)

У Тернопіль прибувають біженці зі Сходу – потрібна допомога і підтримка (Відео)

“Небесна сотня”: Назарові Войтовичу сьогодні виповнилося б 18 років (Фото, Відео)

Страждання жінок під час війни ілюстрували піснею Ані Лорак “Мальви” (Відео)

Розв’язувати конфлікт із Росією слід, ґрунтуючись на досвіді, здобутому через Гітлера, – священик (Відео)

Спортивна школа “Екстрім” підбила підсумки сезону – загалом 68 медалей (Відео)

На ЗНО потрібно взяти кілька ручок, але обов’язково – насиченого чорного кольору (Відео)