Тернопіль: Дубинську ікону перенесли до храму святого Пантелеймона (Фото)

іконаДубинська мироточива чудотворна ікона Пресвятої Богородиці перебуватиме у храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона (вул. Бережанська, 3 а) до 6 липня.

Читайте також. “До Зарваниці вирушають українці з цілого світу”, – архиєпископ Василій Семенюк (Фото)

До святині можна приклонитися щодня з 8-ї до 21 год.  Щоденно о 9:00 буде відбуватися молебень до Пресвятої Богородиці, о 14-й та о 18 год. – акафіст перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці і о 20.30 – молебень до Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє сайт місцевої парафії УПЦ КП.

Нагадаємо, Дубинська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці на Тернопільщині, для поклоніння вірних, перебуває з благословення архієпископа Чернігівського та Ніжинського Євстратія та за сприяння керуючого Тернопільської єпархії архієпископа Нестора.

Читайте також. Тернопілля: напис “Єдина Україна” у Зарваниці склали понад 2000 дітей і молоді (Фото)

Від 22 до 29 червня ікона перебувала у храмі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени. У суботу, після читання акафісту Пресвятій Богородиці, який очолив керуючий Тернопільською єпархією архієпископ Нестор, чудотворний образ проводжали до іншого храму обласного центру. Його високопреосвященству співслужив завканцелярією єпархії священик Олег Гах, клірики храму та духовенство Тернополя.

Під час Богослужіння у храмі зібралася велика кількість парафіян, щоб в черговий раз приклонитися до ікони та попросити заступництва Пресвятої Богородиці. Звершивши акафіст, святиню урочисто перенесли до храму святого великомученика і цілителя Пантелеймона. На початку вулиці чудотворну ікону зустрічав настоятель парафії священик Михаїл Бугай, клірики храму, духовенство та численні парафіяни.

Читайте також. Святиня спочатку “подорожує” Тернополем, пізніше її побачать у районах краю (Відео)

Хресною ходою духовенство пронесло ікону вулицею до храму, після чого звершили акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою. Опісля кожен із вірян мав можливість приступити до ікони та помазання освяченим єлеєм.