Тернопіль: діяльність опозиційної трійки націоналісти вважають неефективною

P1240024-nМайже на кожному стовпі у центральній частині Тернополя сьогодні, 24 січня, з’явилися листівки із лозунгом – «Ми – бандерівці. Ми йдемо!».

Читайте також. Націоналісту на Тернопіллі кинув камінь у вікно полковник СБУ? (Відео з місця події)

Діяльність опозиційної трійки представники «Тризубу» вважають неефективною, тому розширюють кількість людей, які прийматимуть рішення на Майдані. Активізувати планують й іншу діяльність. До цього спонукали події буквально останніх днів і недієвість переговорів із владою.

Читайте також.  У Тернополі народне віче пішло штурмувати будівлю, де працює обладміністрація

Окрім того, ТОО ВО “Тризуб” імені Степана Бандери озвучила власну заяву (повний текст – унизу!). Підписав її провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош. Оприлюднили націоналісти і власний «Алгоритм революції». Словом, «закони 16 січня» представників радикальних політичних сил не злакали. Навпаки – вони ще активніше мобілізувалися до спротиву.

Читайте також. Заступника “губернатора” тернополяни заглушили криками “Ганьба!” (Відео)

Отже, тризубівці від сьогодні заявили про такі плани:

1. Тримаємо периметр Майдану. Укріпляємо оборонні позиції. Продовжуємо набір добровольців, структуризацію, забезпечення всім необхідним і вишкіл сил Самооборони та «Правого сектору», з метою перетворення їх у структури Національної Гвардії, Безпеки, Поліції.
2. Проводимо партизанські вилазки у Києві. Під ногами окупантів повинна горіти земля! Влаштовуємо полювання на представників бандформування «беркут», «тітушок», депутатів «регіоналів», комуністів.
3. Пропагандивно опрацьовуємо силовиків. Перехід однієї військової частини на сторону повстанців – 50% перемоги.
4. Силами політичних партій та громадського сектору проводимо різноманітні мирні заходи: демонстрації, блокування установ, пікетування, флеш-моби тощо.
5. Автомайдан збільшує кількість денних пропагандивних акцій.
6. Діяльність опозиційної трійки виявилась неефективною, тому розширяємо кількість людей, які приймають рішення на Майдані. Бачу приблизно такий ряд: Андрій Парубій, Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Юрій Луценко, Віктор Балога, Анатолій Гриценко, представник «Правого сектору», можливо, ще хтось.
7. Проголошуємо Революційне правління в Україні, формуємо Національну гвардію, Безпеку, Поліцію.
8. В областях продовжуємо взяття під контроль адміністративних будівель та перебирання всієї повноти влади революційними органами на місцях. Розширяємо територію Революції.
9. Готуємося до можливої військової агресії Російської імперії.
10. Розпрацьовуємо і реалізовуємо плани по арешту Януковича та його приспішників.
11. Менше звертаємо увагу на Захід. Він солодкоголосий, але продажний і вже неодноразово зраджував українців.
«Правому сектору» вдалось дати новий поштовх Революції та наблизити час Перемоги. Дехто знову намагається збити її темп. Цього допустити не можна. Янукович боїться тільки сили… Кров Героїв Революції не має пролитися марно!
Разом – до перемоги!

Читайте також. У Тернополі “Правий сектор” оголосив про підготовку захисників України (Відео)

Подаємо повний текст заяви націоналістів.

Поведінка бандитського режиму Януковича виразно демонструє, що в Україні існують величезні шанси перетворення внутрішньої окупації на окупацію зовнішню. Янукович — це не просто узурпатор влади. Нині він перетворився на відверту московську маріонетку.

Прагнучи за будь-яку ціну зберегти владу і багатства, Янукович та його кліка слухняно виконують вказівки Кремля. Саме цим, а також впертістю і тупістю межигірського недолюдка, можна пояснити те, що зараз триває ескалація силового конфлікту між повсталим народом та представниками репресивних органів — ланцюговими псами, що захищають бандитський режим.

Цілком очевидно, що Кремль стимулює агресію антиукраїнської влади проти власного народу. У Москві думають, що такі нахабність і брутальність зможуть змінити ситуацію в Україні на користь імперських інтересів Кремля. Та вони глибоко помиляються, адже українці, як показує досвід кількох останніх днів, сміливо прийняли кинутий їм виклик і стали і на шлях Війни.

Сьогодні українські революціонери ведуть боротьбу не просто проти режиму внутрішньої окупації — вони обороняють власну землю від московської окупації. Ця боротьба свята і благословенна Богом. Водночас вона безкомпромісна, а відтак “Воля або смерть!” – одне із центральних гасел нинішньої революції.

У жодному разі не варто думати, що нинішня революція має якийсь русофобський характер. Зараз на Майдані пліч-о-пліч з українцями знаходиться чимало представників національних меншин, в тому числі ті росіяни, які поважають право українців бути господарями власної долі на своїй землі. Також нашій революції симпатизує чимало росіян у самій РФ — тих патріотів, котрі розуміють приреченість імперського шляху розвитку власного народу і мріють про повноцінну російську національну державу. Впевнені, що перемога Національної революції в Україні вб’є ще один цвях у домовину російського імперіалізму.

У цю мить, коли над Україною продовжує висіти тінь московського імперського монстра, “Правий сектор” закликає українців і всіх людей доброї волі не збавляти обертів національно-визвольної боротьби. Втрачати нам нічого, а здобувати є що — Українську Самостійну Соборну Державу. Отож, до Перемоги, бо з нами Бог!

Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош