Тернопіль: десятьом нацгвардійцям присвоїли позачергові військові звання (Фото)

PM76image002Додому зі сходу України перед вихідними повернулося 35 бійців батальйону Національної гвардії, що дислокується у Тернополі.

Бійців зустрічали керівники батальйону та обласної міліції, колеги, друзі, найрідніші люди, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Теребовлянщина: діти самі виготовляли «жайворонків» для вояків АТО

Нацгвардійці більш як два місяці несли службу на сході України:охороняли громадський порядок, спецоб’єкти, блокпости, патрулювали населені пункти, допомагали місцевим жителям. Також хлопцям довелося побувати на передовій і брати безпосередню участь у бойових діях.

Бійці зізнаються: було нелегко, неодноразово доводилося потрапляти під обстріли, небезпечні ситуації траплялися практично щодня. Утім, радіють, що повернулися без втрат. Командир батальйону Віктор Шершун подякував підлеглим за гідно виконаний службовий обов’язок.

Читайте також. На Чортківщині згадали Романа Ільяшенка, який загинув в АТО

- Найважливіше, що ви повернулися у повному складі, живими та неушкодженими, - зазначив він.

За добросовісне виконання службового обов’язку десятьом військовослужбовцям присвоїли позачергові військові звання. Зі щасливим поверненням міліціонерів привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол і нагородив кращих бійців медалями «За захист рідної держави».

Наразі нацгвардійцям надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил. Після них хлопці знову повернуться до служби за місцем дислокації.

Софія Левицька