Тернопіль: ДАІвці повернулися зі сходу – отримали відпустки для відновлення сил (Відео, Фото)

P3070046-nСпівробітників Державтоінспекції області, які впродовж місяця несли службу на сході, сьогодні, 23 серпня, зустріли в Тернополі.

Із поверненням додому правоохоронців привітали найрідніші люди, колеги, керівництво міліції та державтоіспекції області, ветерани ОВС. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Тернополяни вітали тих, хто брав участь в АТО, і відправляли на схід ДАІвців

Нагадаємо, їм на зміну 21 серпня поїхали кілька «свіжих» екіпажів з Тернополя та області.

Діти, дружини, батьки, друзі з самого ранку зібралися у дворі обласного управління ДАІ. Вони з нетерпінням чекали своїх героїв. Коли ж колона службових автомобілів з’явилася у полі зору, сльози не стримав ніхто: «Нарешті вдома! Живі й здорові!».

Заступник начальника управління МВС в Тернопільській області Руслан Балик подякував сміливцям за добросовісне виконання поставлених завдань.

Читайте також. Тернопіль: спіймати водія, який збив ДАІвця, допомогли байкери, серед них – ірландець Конор (Фото, Відео)

- У цей нелегкий для країни і всіх українців час ви показали себе гідними звання правоохоронців, – звернувся до автоінспекторів начальник. – Завдяки вашим зусиллям ми ще на крок наблизились до довгоочікуваного миру. Пишаємося вами.

Усіх працівників, які повернулися із зони АТО, очільник обласної ДАІ Андрій Матрифайло та заступник начальника міліції краю Руслан Балик нагородили відзнаками МВС України. Також правоохоронцям надали короткострокові відпустки для відпочинку і відновлення сил.