Тернопіль без маршруток: приватні перевізники назвали умову повернення автобусів на маршрути (Відео)

ф1Головною вимогою повернення маршруток у мережу громадського транспорту Тернополя є повернення підвищеного тарифу на проїзд у них.

Про такі наслідки розмови з приватними перевізниками 6 листопада, коли жодна маршрутка від ранку не возила пасажирів, повідомив начальник управління транспорту міськради Ігор Мединський.

За його словами, приватні перевізники вимагають повернути диференційовані тарифи на проїзд у 6-9 грн, які були запроваджені з 1 листопада і скасовані 5 листопада виконкомом міськради через масові протести тернополян до попереднього рівня у 4-5 гривень.

Читайте також: Протест подіяв: зростання тарифів на громадський транспорт у Тернополі скасоване

Як далі розвиватиметься ситуація з громадським транспортом у Тернополі – поки невідомо, та вже на сьогоднішній ранок заплановане засідання профільної депутатської комісії Тернопільської міськради, на якому мають шукати шляхи виходу з ситуації, що склалась.

Читайте також: У Тернополі транспортний колапс — автобуси приватних перевізників на маршрути не вийшли (Відео)

Як Тернопіль переживав перший день, коли з громадського транспорту курсували лише 54 тролейбуси та 4 комунальні автобуси, та що мешканці міста думають про ситуацію з тарифами і якістю громадського транспорту в Тернополі – у сюжеті TV-4.