Тернопіль: атестати випускники отримають 31 травня-1 червня

атестатНавчальний рік у 2014-му завершиться 30 травня (31 травня – для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем). Також освітяни визначили, коли школярі складатимуть іспити.

Читайте також. Тернопільщина: на тестування вже зареєструвалися понад 4,5 тисячі абітурієнтів (Відео)

Як повідомив сайт ОДА, іспити у четвертому класі відбудуться з 13 до 22 травня – із української мови та читання, математики. У дев’ятому – з 2 до 16 червня із п’яти дисциплін: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета, за вибором навчального закладу. Іспит з української мови – диктант запланували на 13 червня.

Іспити для 11-х класів пройдуть з 23 до 29 травня із трьох дисциплін - у письмовій формі за збірниками завдань. Уже 23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов’язково).

Читайте також. Тернопілля: для пробного тестування абітурієнтів створять пункти у кожному районі

Атестати про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів вручать 31 травня - 1 червня 2014 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручать учням, які закінчили 9-й клас, аж 18-19 червня.

Довідково. Електронні версії всіх збірників завдань і білетів для державної підсумкової атестації розмістять до 1 квітня поточного року на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) - для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.