Тернопіль: 9 родин – кращі у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (Фото)

оснНа Тернопільщині відбувся другий етап обласних змагань “Мама, тато, я – спортивна сім’я”, повідомили у групі “Спорт для всіх“.

Уперше, окрім департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, організаторами турніру стали – департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Читайте також. Як чемпіонка з пауерліфтингу ходила в гості до учнів тернопільської школи (Фото)

Перший етап змагань відбувся вТернополі та районах області, другий – проходив у мікрорайонах “Східний ”, “Центр”, “Сонячний”, “Дружба”, відповідно, у школах №№10, 3, 27 і 9. У змаганнях взяли участь хлопчики та дівчатка 2005-2007 року народження, їхні батьки.

Сім'ї змагались в естафетах: "Мисливство” – кидки по мішенях "літаючими тарілочками”, "Флорбол” – ведення м'яча змійкою між кеглями та кидок у ворота, "Човниковий біг” – послідовне перенесення м'ячів на відстань 10 м, "Боулінг” – кидки м 'ячем на відстань 7м по кеглях, естафета "Садіння та збір картоплі ” – перший учасник "садить картоплю” у відерце, другий – її збирає.

Читайте також. Легка атлетика: тернополянка — срібна призерка Чемпіонату України

До фінальних змагань потрапили команди:
- сім'я Маліченко, Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа I ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов,
- сім'я Літинських, "Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука”,
- сім'я Булич, Тернопільська спеціалізована школа І-Ш ступенів №3 із поглибленим вивченням іноземних мов,
- сім'я Кізілових, загальноосвітня школа №4,
- сім'я Коваль, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11,
- сім'я Ратушних, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19,
- сім'я Кухарук, Тернопільська загальноосвітня школа №16 ім. В.Левицького,
- сім'я Савіцьких, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич”,
- сім'я Бадло, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24.

Читайте також. На Тернопіллі місцевих підприємців проситимуть фінансувати футбольні команди

Команди-переможці другого етапу візьмуть участь у фінальних змаганнях, що відбудуться (за умови гарної погоди) на спортивному майданчику ФСТ "Динамо”, що на Білецькій, 18. За несприятливих умов турнір проведуть у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 із поглибленим вивченням іноземних мов.

Довідково. Переможці фінальних змагань представлятимуть Тернопільщину на фінальних Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться 14-17 травня 2015 р. у Сумах.

Софія Левицька. Фото - з групи "Спорт для всіх"