У Тернополі 5 жовтня відбудеться ротація правоохоронців – потрібне все: від харчів до ковдр (Фото)

міліціяБлизько чотирьохсот правоохоронців Тернопільщини уже побували в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомив на зустрічі з особовим складом начальник обласного управління МВС України Василь Облещук.

Читайте також. Тернополяни у зону АТО поїхали із посібником “Домедична допомога в умовах бойових дій” (Фото)

Сьогодні службу на сході нашої держави несуть майже 200 міліціонерів, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області. Вони забезпечують правопорядок, супроводжують автоколони, охороняють блокпости. Частина хлопців проходить службу в уже звільнених містах, але є й такі, які перебувають в районі ведення бойових дій. По-різному сприймають і самі мешканці сходу перебування там наших бійців – одні дякують за допомогу, інші ставляться із застереженням.

- Ми постійно проводимо ротацію серед співробітників, які перебувають у зоні АТО, щоб вони мали змогу відпочити трішки вдома та відновити сили. Дякувати Богу, втрат серед наших правоохоронців немає. Ми сподіваємося і віримо, що наші хлопці повернуться додому з перемогою, живі та неушкоджені, - заявив начальник обласної міліції.

Читайте також. Якщо волонтер не має офіційних підтверджень законності своїх дій, його запрошують у міськвідділ міліції (Фото)

Особиста безпека кожного правоохоронця – завдання номер один для керівництва міліції. Проте допомагають усі - правоохоронці, підприємці, меценати, а також волонтери та прості громадяни. Вони допомагають коштами, приносять одяг та харчі.

- Аби одягнути одного військового потрібно близько 8-10 тисяч гривень. Наразі гостро постає питання щодо забезпечення бійців теплим одягом і взуттям, а також обігріваючими приладами, - каже Василь Облещук.

Читайте також. Тернопілля: волонтери просять приносити для вояків теплі речі та протизастудні ліки (Відео)

Підтримує міліцію міська та обласна влада. З міського бюджету на відновлення міськвідділу міліції виділили 200 тисяч гривень, на забезпечення батальйону «Тернопіль» облрада в рамках програми профілактики правопорушень і боротьби із злочинністю на території Тернопільської області на 2011-2015 роки виділила 300 тисяч гривень.

Чимало грошей потрібно і для забезпечення пально-мастильними матеріалами. Нині міністерство внутрішніх справ на пальне виділяє коштів набагато менше необхідного.

Читайте також. “Бійцям бракує спіднього, шкарпеток і складного оснащення”, – Самооборона Майдану Тернопільщини (Відео)

- У зоні проведення АТО перебувають близько 20 одиниць нашого транспорту – два автобуси, вантажний автотранспорт, «ГАЗельки», більше 10 легківок. Понад 5 одиниць автотранспорту передали волонтери та підприємці. Вся техніка - на дизпаливі, а міністерство на їхню заправку кошти додаткові не виділяє. На кожну поїздку в зону АТО йде 3-4 тонни пально-мастильних матеріалів, - каже заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович.

Уже 5 жовтня відбудеться чергова ротація правоохоронців. Близько 150 хлопців поїдуть на схід нашої держави захищати мир і спокій. Керівництво обласної міліції звертається до усіх небайдужих долучитися до того, аби наші бійці поїхали виконувати, покладені на них завдання, у повній бойовій готовності.

Сьогодні правоохоронцям, які несуть службу в зоні АТО, потрібні: 

-          різні крупи в герметичних упаковках;

-          макаронні вироби;

-          м’ясні консерви;

-          консервовані каші;

-          цукор;

-          борошно;

-          теплі спальні мішки;

-          термобілизна та шкарпетки;

-          ковдри.

Довідково. Допомогти тернопільським правоохоронцям можна, перерахувавши кошти на рахунок ТОБФ «Правопорядок» ід. код - 26024950. Поточний рахунок: 26007060726896 ТФ ПАТ «Приватбанк», МФО 338783. Призначення платежу: "благодійний внесок без ПДВ".

Софія Левицька