Тернопіль: 27 липня відбудеться хресна хода за участю громади, депутатів, політиків

img_2531Формат відзначення річниці Хрещення Київської Русі обговорили на засіданні спеціальної робочої групи.

Воно відбулося 22 липня під керівництвом заступника голови Тернопільської обладміністрації Наталки Михно. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. “Бог чує молитву щиру, коли це – молитва серцем”, – архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський (Відео)

Участь у засіданні взяли архієпископ Тернопільский, Кременецький і Бучацький УПЦ КП Нестор, голова Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Орест Павліський, отець Олег Гах (УПЦ КП), заступник директора департаменту культури, релігій та національностей ТОДА Ігор Кульчицький та заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазин.

Під час засідання робочої групи попередньо запланували урочистості з нагоди відзначення 1026-ї річниці Хрещення Киїівської Русі.

Читайте також. “Ми переможемо, бо з нами – Бог і правда”, – Арсеній Яценюк у Зарваниці (Фото, Відео)

- Ми плануємо урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня хрещення Київської Русі та хресну ходу за участю релігійних організацій, депутатів рад усіх рівнів, представників політичних партій, громадських організацій, освітніх і культурних установ та громадськості, - розповів Ігор Кульчицький. – Також у планах - проведення виставки робіт сакрального мистецтва з фондів художнього та краєзнавчого музеїв.