Тернопіль: 13 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС отримають допомогу

шануванняНа Тернопільщині сьогодні, 12 грудня, вшанують учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Так, у Тернополі проведуть заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Зокрема, о 8 год. відбудеться молебень за здоров’я учасників ліквідації в церкві Свято-Троїцького духовного центру на честь Д.Галицького.

Читайте також. Чортківська райлікарня додатково отримає 18 тис. грн на закупівлю медпрепаратів

О 9:45 пройде покладання квітів до підніжжя пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробовувань», що розташований у парку Національного Відродження (Тернопіль). Опісля відбудеться панахида за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та покладання квітів до меморіального комплексу «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

Завершаться заходи покладанням квітів до пам’ятної дошки ветерану пожежної охорони органів внутрішніх справ Леоніду Кудринському. Вона розташована за адресою: м. Тернопіль, просп. Злуки, 43. Крім того, у навчальних закладах області проведуть уроки пам’яті «Пам’ятай Чорнобиль».

Читайте також. На Тернопіллі – майже 47 тисяч осіб зі статусом постраждалих від аварії в Чорнобилі

Також, згідно із розпорядженням виконувача обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Івана Крисака, 13 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримають матеріальну допомогу, повідомив сайт ОДА.

Софія Левицька