Термоізоляція на практиці: у Тернополі почали капітальне утеплення ще однієї висотки (Фото)

Дев’ятиповерхівку на вулиці Володимира Великого, 1 почали готувати до зими.

Термоізоляцію почали класти на зовнішні стіни.

Як повідомили в міській раді, це вже здалеко не перша житлова будівля міста, мешканці якої берут ьучасть у міській програмі теплоізоляції.

У Тернополі триває програма термомодернізації житлових будинків. Наразі розпочали роботи з утеплення багатоповерхівки на вулиці Володимира Великого, 1. Загалом цього року у місті утеплять 25 будинків.

– У цьому році подібні роботи заплановані на 25 об’єктах. Частина з них робить повністю утеплення фасаду, частина робить заміну вікон, ремонт дахів чи інженерних мереж, – зазначив очільник міста Сергій Надал. – Думаю, що після опалювального сезону, коли ми порівняємо платіжки, які прийдуть мешканцям будинків, що взяли участь у термомодернізації і покажемо їх мешканцям звичайних будинків то це буде стимулом, щоб люди навесні більш активніше долучались до цієї програми.

Міський голова зазначив, що наступні об’єкти, де розпочнуть термомодернізацію, розташовані на вулиці Оболоня, 11 Карпенка, 4.

Нагадаємо, що за умовою програми термомодернізації 70% коштів на утеплення будинку виділяє міська рада, а 30%  мешканці багатоповерхівки. Першими в Тернополі програмою скористалися мешканці будинку на вулиці Лук’яновича.

IMG_8973IMG_9035IMG_9019IMG_9037