Теребовлянський район: платили за те, чого не було, і не тим людям

інспекціяВтрат на суму 225 тис. гривень виявили фінансові інспектори у Територіальному центрі соціального обслуговування Теребовлянського району.

Читайте також. Тернопільські міліціонери за добу отримали 177 повідомлень, у тому числі – про крадіжки з авто

Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності установи. Тоді й виявили низку фінансових порушень, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Зокрема, фахівці встановили, що територіальний центр на надання послуг підопічним стаціонарного відділення, які мають рідних, котрі повинні їм забезпечити догляд і допомогу,  незаконно витратили бюджетних коштів на суму 177 тис. грн.

Читайте також. Активісти обурені: мер Тернополя роботи у парку наказав припинити, то копали там уночі (Фото)

Крім того, виявили, що кошти спеціального фонду, що надійшли як плата за послуги та які повинні були піти на видатки з надання платних послуг використовувала установа частково на інші напрямки. Це порушення призвело до втрат на суму майже 15 тис. грн.

Також у ході ревізії встановили, що працівникам зайве нарахували та виплатили зарплати з нарахуваннями на загальну суму 30 тис. грн внаслідок встановлення доплат всупереч законодавству, оплати за невідпрацьований час тощо.

Довідково. За недотримання законодавства з фінансових питань на шість посадових осіб склали протоколи про адмінправопорушення. Застосували фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, об’єкту контролю наплавлені обов’язкові вимоги, щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії проінформували правоохоронні органи.