Теребовлянщина: Тетянці, яку 19 годин шукали у лісі, правоохоронці подарували теплі чобітки (Фото, Відео)

67Чобітки, одяг, солодощі, іграшки та інші подарунки відвезли працівники обласного управління міліції п’ятирічній Тетянці Лисій з Теребовлянщини.

Нагадаємо, дитина минулими вихідними пішла з батьками в ліс по гриби та заблукала. Упродовж дев’ятнадцяти годин її розшукували правоохоронці, рятувальники та мешканці села. Проте малеча не розгубилася і знайшла вихід із лісу самостійно.

Читайте також. Теребовлянський район: як впродовж 19 годин у лісі шукали 5-річну дівчинку (Фото)

Правоохоронців зворушила мужність і розсудливість Тетянки, а її слова, що «спала на росі та замерзла у ніжки, бо взута була в гумові тапочки» не залишили їх байдужими. Про це повідомляє сайт «Досьє 102».

- Коли знайшлася Таня, - пригадує заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Руслан Балик, - ми пообіцяли приїхати через кілька днів із гостинцями. Враховуючи те, як вона героїчно провела ту ніч, як розповідала, де ночувала, людям просто сльози на очі наверталися. Без дарунків цю дитину ми не могли залишити. Ми свою обіцянку виконали. Привезли солодощі, теплий одяг. Найбільше нас здивувало те, що вона цілу ту ніч була в гумових тапочках. І перше, що ми їй привезли, це теплі чобітки.

Читайте також. Тернопілля: п’ятирічну Тетяну Лису вже знайшли!

- Історія про маленьку дівчинку облетіла за лічені години майже всю Україну, – розповідає Марія Сушко, Могильницький селищний голова.

Жінка ще раз подякувала усім, хто долучився до розшуку дитина і звернулася до усіх батьків.

- Я хотіла б звернутися до усіх батьків, які планують брати із собою дітей на відпочинок чи по гриби. Треба бути обачними! Дитина є дитина. Вона маленька і не розуміє усієї небезпеки, яка може на неї очікувати. Ми раді, що все щасливо закінчилося, бо наслідки могли бути цілком іншими. Я просила б звертати на це увагу, щоб цей випадок став уроком для всіх батьків.

Для подружжя Лисих приїзд правоохоронців був великим сюрпризом. Вони не очікували гостей, а тим паче, з подарунками.

- Ми дуже дякуємо вам, що привезли для Тані подарунки. Щиро дякуємо всім, хто шукав нашу дитину – міліції, ДСНС, кінологам, жителям усіх навколишніх сіл. Всім людям, які допомагали шукати нашу донечку Таню, - кажуть батьки.

Втішилася подарункам і сама Тетянка. У родині – четверо дітей. Мати нині - в очікування п’ятої.

Софія Левицька