Теребовлянщина: під час прощі не було пожеж та інших надзвичайних ситуацій, ніхто не отруївся (Фото)

нарадаЯмковість на 6700 кв. м автомобільних доріг ліквідувала Служба автомобільних доріг області, готуючись до Всеукраїнської та Молодіжної прощі в Зарваниці.

Про це 21 липня під час прес-конференції щодо підбиття підсумків організації та проведення прощі повідомив заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра.

Читайте також. Після прощі у Зарваниці частина активістів “Правого сектору” поїхала на схід (Фото)

Чиновник також зазначив, що дорожники відновили 21 кілометр розмітки, здійснили фрезерування 7100 кв. м асфальтового покриття доріг.

Йшлося під час тієї зустрічі і про інше. Так, під час Всеукраїнської та Молодіжної прощі, що 19-20 липня відбулася в Зарваниці на Теребовлянщині, ліквідували 12 загорань залишених без нагляду свічок і пластикових стаканів, в яких вони містилися. У лісовому масиві загасили два залишені без нагляду неконтрольовані багаття.

Голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк, посилаючись на дані управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, поінформував, що цьогоріч до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та подій під час проведення прощі залучали 39 чоловік особового складу та 9 одиниць пожежної та спеціальної техніки. Зокрема, три відділення на пожежних автоцистернах, одне аварійно-рятувальне, які розташувалися в найбільш вразливих місцях і місцях масового скупчення прочан.

Читайте також. Жодного злочину чи порушення порядку під час Всеукраїнської прощі не зафіксували (Фото)

Загалом рятувальники надали допомогу п’яти особам, які заблукали чи загубили близьких. Також завдяки професійним і злагодженим діям працівників ДСНС не виникло пожеж та інших надзвичайних ситуацій, наслідки яких могли загрожувати життю та здоров’ю людей.

Не було під час прощі й жодних звернень, скарг щодо виникнення інфекційних захворювань і харчових отруєнь. У підготовчий період провели лабораторні дослідження води з усіх громадських колодязів (криниць) на маршрутах проходження прощі. Якість води із джерел водопостачання на маршрутах проходження прочан довели до нормативної, повідомила заступник голови Тернопільської обладміністрації Наталка Михно.

Читайте також. “Ми переможемо, бо з нами – Бог і правда”, – Арсеній Яценюк у Зарваниці (Фото, Відео)

– Жодних порушень вимог санітарного законодавства при організації харчування прочан, зокрема, в роботі польових кухонь, не виявили, – каже вона.

Загалом під час Всеукраїнської прощі за медичною допомогою звернулося 2686 громадян, 38 з них госпіталізували у лікувально-профілактичні заклади області. Летальних випадків не зареєстрували.

Довідково. Працівники ДАІ забезпечили супровід офіційних делегацій, які брали участь у прощі, а також організували пропускний режим автотранспорту.