Теребовлянщина: безробітним пропонували робочі місця, які не вимагають досвіду

IMAG0808_BURST001У приміщенні Теребовлянського районного центру зайнятості (РЦЗ) відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «РМФ».

Представники товариства Володимир Смільський і Василь Мочульський представили на розгляд безробітних вакансії прибиральника виробничих приміщень та оператора лінії екструзії.

Читайте також. Тернопілля: на обліку в центрах зайнятості – 444 особи з інвалідністю

Присутні дізналися про діяльність «РМФ», умови та режим праці, розмір зарплати. До слова, заробіток оператора лінії екструзії становить близько 3 тисяч гривень, а прибиральника – 1500-1600 грн.

- Оператор лінії екструзії, - сказав Василь Мочульський, - повинен бути уважним і стежити за своєчасним наповненням контейнера кукурудзяною сировиною, а також за процесом екструзії, вміти своєчасно провести нескладний поточний ремонт обладнання. В обов’язки ж прибиральника входить прибирання приміщення цеху, а саме: збір борошняного пилу спеціальним порохотягом і вологе прибирання усіх поверхонь - підвіконь, столів, стільців, підлоги.

Читайте також. Майже 737 млн грн дали жителі краю у місцеві бюджети Тернопілля

Наголошувалося, що роботодавець від претендентів на робочі місця не вимагає досвіду роботи, головне - бажання працювати. У заході взяли участь 11 осіб зі статусом безробітного, троє з яких зацікавилися пропозицією. Щодо кожного з них вирішують питання щодо подальшого працевлаштування.

Софія Левицька