Теребовля: у гімназії знайшли фінансових порушень на 124 тис. грн

гімназіяФінансові інспектори виявили втрат на суму 124 тис. гривень, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Читайте також. День “Нової Країни” – у Тернополі: від організації можуть взяти участь п’ятеро учасників

Фахівці провели ревізію фінансово-господарської діяльності Теребовлянської обласної комунальної гімназії спецшколи-інтернату із поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей. Під час перевірки виявили фінансових порушень, що призвели до значних втрат.

У ході ревізії встановили, що працівникам зайво нарахували та виплатили заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму 60 тис. гривень через підвищення посадового окладу, встановлення доплат і надбавок всупереч законодавству тощо. Також кошти, утримані із зарплати працівників за проведеними перерахунками за минулі роки, не перерахували до бюджету. Внаслідок вказаного порушення бюджет недоотримав доходів загальною сумою майже 12 тис. гривень.

Читайте також. У сільраді підробили документи на приватизацію землі. Ціна питання – 200 тис грн

Інспектори також встановили зайве списання продуктів на суму понад 33 тис. гривень. Ревізією виявили і те, що видатки з оплати праці робітника підсобного господарства оплатив навчальний заклад за рахунок коштів загального фонду, а не спеціального, що призвело до втрат на суму більше 17 тис гривень.

Довідково. За недотримання законодавства з фінансових питань на 5 посадових осіб скла протоколи про адміністративне правопорушення. За порушення застосували фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та склали протокол за ст. 164-12 КУпАП. Об’єкту контролю наплавили обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень. Про результати ревізії проінформували правоохоронні органи.