Теребовля: школі, де навчаються діти з вадами слуху, податківці подарували телевізор (Фото)

теребовляДля вихованців Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради, де навчаються дітки з вадами слуху, день Першого вересня не лише цього року, а завжди – особливий.

Адже їхня школа для них – другий дім, а шкільний колектив, наче сім’я, наголошують в Інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

Читайте також. “У нас сьогодні – свято, але чомусь сумно”, – випускниця з Тернопілля (Фото)

Аби поздоровити дітей із Днем знань, до Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру завітав в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець. Окрім щирих слів, він презентував діткам подарунок – великий телевізор від Тернопільської обласної ради профспілки працівників державних органів доходів і зборів.

За словами директора навчально-реабілітаційного центру Марії Кацан, телевізор тепер стоятиме у спальному корпусі дітей.

Читайте також. Відзначили тернопільських школярів, які під час канікул збирали необхідне для вояків АТО (Фото)

– Я щиро вітаю усіх учнів, їхніх батьків і педагогів зі Святом першого дзвоника. Бажаю вам плідного навчального року, щоб знання давалися вам легко, а вчитися було цікаво. Нехай над вами завжди світить сонце, а небо буде мирним та безхмарним, – побажав школярам Євген Воробець.

Діти та вчителі подякували за вітання, подарунки та безцінну увагу та, у свою чергу, приготували для присутніх цілий концерт зі сценками та піснями, які виконували мовою жестів. Після виконання Гімну України та урочистого підняття Державного Прапора кращими учнями школи, випускники разом з вчителькою завели першачків до їхніх класів, де відтепер вони будуть здобувати потрібні й цікаві знання.

Софія Левицька