Теребовля: після стажування підприємці радо беруть на роботу безробітних

Теребовля стажуванняПерспективним напрямком профнавчання безробітних є такий різновид підвищення кваліфікації, як стажування, перевірили на Тернопіллі.

Адже особи, які тривалий час не працювали, мають можливість відновити та удосконалити свої знання, набути досвіду практичної роботи, адаптуватися до трудового та технологічного ритму, а також зарекомендувати себе і отримати постійне робоче місце. Водночас роботодавець отримує працівника, вже знаючи його ділові та професійні якості.

Читайте також. Переселенцям розповіли, якою роботою їх можуть забезпечити у Тернополі

Так, з початку цього року за направленням Теребовлянського районного центру зайнятості (РЦЗ) охопили стажуванням і опісля працевлаштуванням 131 безробітного.

Активно співпрацює у цьому напрямку з РЦЗ підприємець-фізична особа Галина Грицик. Для неї фахівці райцентру зайнятості здійснювали профвідбори та направили на підвищення кваліфікації з подальшим працевлаштуванням у ресторан «Високий замок», що в Теребовлі, п’ятьох безробітних, які свого часу здобули професії кухаря й офіціанта.

Читайте також. Тернопільські каштани мають шанс стати… ліками

Нині у згаданому закладі громадського харчування під керівництвом Галини Грицик на робочому місці кухаря стажується безробітна Надія Жук, яка зарекомендувала себе старанним працівником, уважно прислухається до порад свого наставника.

- Кухар – незмінно популярна професія, – каже пані Галина. – Сьогодні страва має бути не лише смачною та поживною, але й творчо виконаною і віртуозно оформленою. Тому кухарю потрібно постійно вдосконалювати свою майстерність.

Софія Левицька. На фото - стажується безробітна Надія Жук