“Терапевт власного Я” – школярі визначать, хто із них краще знає психологію

IMG_2423-nУ Тернополі пройде альтернативна учнівська олімпіада з психології, повідомили у комунальному методичному центрі науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Читайте також. У Тернополі будуть сучасні рекламні тумби, однакові – всюди

Тернопільська загальноосвітня школа №4 сьогодні, 7 травня о 13 год. готова гостинно прийняти 10 фіналістів цих незвичних змагань, інформує сайт міської ради.

Нагадаємо, список альтернативних олімпіад, які спільною ініціативою та фантазією творять п’ять працівників науково-дослідної лабораторії якості навчання та обдарованої дитини при Тернопільському методичному центрі і більше 800 членів Клубу обдарованих школярів Тернополя (КОШТ), поповнився ще однією. Має вона не тільки оригінальну назву «Терапевт власного Я», а й цілу низку специфічних особливостей.

Читайте також. Страх: поради психолога, як це зараз побороти українцям

По-перше, вона − з дисципліни, яку у сучасних навчальних закладах вивчають одиниці, − психології. По-друге, вона не перевіряє знання, вона навчає. Навчає спілкуватися з учителями, батьками, ровесниками, друзями, коханими, долати конфлікти, перетворювати численні життєві «мінуси» на «плюси». По-третє, вона - різновікова: у шести кастингах і грі джокерів уже взяли участь 56 учнів 8-11 класів із 21 навчального закладу Тернополя.

- Незважаючи на вік, − ділиться враження психолог лабораторії Галина Несмашна, − наші учасниками показали себе мудрими, оригінальними, креативними і дотепними психотерапевтами власного «Я», які мають яскраві програми життєтворчості.

Читайте також. “Щасливі, задоволені собою люди не зриваються на інших”, – психолог

Попереду - фінал з не менш цікавими завданнями: прогноз-презентація «Що мій друг розповів би про мене?»; силовий тренінг «Армреслінг»; дебати на актуальну психологічну тему; постмоделювання ситуацій на основі переглянутих уривків із молодіжних серіалів.

Довідково. Клуб живе планами та ідеями: відкрита олімпіада з християнської етики для шестикласників; «Слабка ланка»; «Інтелектуальна дуель», літня школа для обдарованих, зустріч з науковцями Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук, круглі столи, флешмоби, квести, екскурсії, фікрайтерські тренінги.