Тепер Господь почує наші молитви за Україну – Порошенко попрощався з Митрополитом Володимиром

1 Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у прощанні з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

У Києво-Печерській Лаврі Глава держави поклав квіти до гроба Митрополита та вшанував його пам’ять хвилиною мовчання.

Президент зазначив, що українська Церква сьогодні втратила свого Предстоятеля, а Україна — велику людину.

“Він був людиною, яка створила нашу Церкву, людиною, яка відрізнялася скромністю, мудрістю, благодійністю, дуже сильною вірою. Це саме те, чого сьогодні конче потребує Україна в ці важкі часи”, — наголосив Глава держави.

Президент висловив думку, що Господь забрав до себе Митрополита Володимира для того, щоб одразу помістити серед праведників, і тепер Господь почує наші молитви — молитви за Україну.

“Ми будемо молитися за упокій його душі, будемо просити в Господа сили, щоб подолати ті випробування, через які сьогодні проходить наша держава”, — сказав Президент.

Вже з 16.45 у суботу, 5 липня, віряни зможуть проститися з митрополитом Володимиром в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Час відспівування та місце поховання митрополита Володимира визначить Священний Синод.