Телекомпанія ТV-4 на Тернопільщині долучилась до підтримки хворого хлопчика (Відео)

Родина Антонишин у студії телеканалу ТV-4.

Телекомпанія ТV-4 впродовж останніх місяців втілювала дуже важливий соціальний проєкт, аналогів якому на Тернопільщині немає: співробітники компанії допомагали родині Антонишин зібрати кошти на лікування їхнього сина.

Маленький тернополянин Максимко Антонишин бореться з рідкісною генетичною хворобою — спінально-м’язовою атрофією. Хлопчикові до досягнення двох років необхідно ввести ліки, які коштують 2 млн доларів.

Сума величезна й, зрозуміло, що непідйомна для батьків дитини.

— Розуміючи всю складність ситуації, ми вирішили допомогти родині, — каже генеральний директор телекомпанії ТV-4 Юлія Винокур. — На ярмарках, під час святкування Дні міста, Дня Незалежності України, в інші дні спільно з волонтерами реалізовувалися товари, щоб зібрати кошти. Окрім цього, ми також передамо батькам хлопчика частину коштів від наших партнерів, які підтримали нас у підготовці до святкування 30-річчя телекомпанії ТV-4.  

Покупцеві сувеніру на ярмарках вручали половинку сертифікату, а 14 вересня під час розіграшу у прямому ефірі двоє удачливих покупців потраплять на коктельну вечірку, яка відбудеться 16 вересня. Цього дня телекомпанія ТV-4 збирає своїх друзів, прихильників, фіналістів конкурсу «30 років — 30 подарунків», який також проведуть напередодні, 14 вересня, на святкування з нагоди ювілею — 30-річчя від дня першого телеефіру, з яким телекомпанія вийшла до своїх глядачів. Саме там планують вручити родині Антонишин зібрані кошти.

Співробітники телекомпанії закликають усіх жителів Тернопільщини не бути байдужими й також долучитися до збору коштів. Адже, як переконана Юлія Винокур, такі соціальні проєкти дуже важливі, адже дають можливість відчути, що всі ми – єдина українська родина й чужого болю не буває.

Відео ТВ-4