Те що вчинили “свободівці” з головою НТКУ неприпустимо – Яценюк

imagesПрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає не припустимими для демократичного суспільства дії народних депутатів, які намагаються силою вирішувати кадрові питання. Тим більше в такій делікатній сфері, як Національна телекомпанія України, передає прес-служба КМУ.

“Це не наші підходи. Країна, яка йде до Європейського Союзу буде сповідувати на ділі базові принципи та цінності європейської спільноти.

Оцінку роботі керівництва Національної телекомпанії України має давати Кабінет Міністрів України відповідно до діючого законодавства країни”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, "свободівець" Олександр Аронець повідомив, що вони змусили написати керівника Першого національного Пантелеймонова заяву про відставку.

"Змусили написати керівника Першого національного Пантелеймонова заяву про відставку. За часів Януковича був заступником Бенкендорфа з інформаційної політики, тобто особисто зомбував українців і переконував, що пакращення вже наступило і коли людей вбивали, показував серіали про російську армію", - повідомив "свободівець".