Те, що турбує: чи буде сьома хвиля мобілізації

5c52789bc8dc1e3c26b147975dc6ca871423475998

Потреби у проведенні найближчим часом сьомої хвилі мобілізації немає. Про це заявив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

Він також відзначив, що проведення сьомої хвилі мобілізації найближчим часом не передбачається адже в української армії вистачає ресурсів для відбиття потенційних атак ворога, повідомляє «Преса України».

Також він відзначив, що на даний момент ЗСУ повністю укомплектована та готава відбивати атаки противника.

«У нас достатньо сил і засобів для того, щоб ефективно протистояти нашому противнику, і черговий етап командно-штабних навчань із залученням повітряних сил, який сьогодні розпочався, свідчить про те, що ми спроможні ефективно стримувати агресію противника», - вважає Селезньов.

Крім того Селезньов відзначив, що наразі Росія не володія, на кордоні з Україною, достатнім угрупуванням сил для ведення наступальних дій в глибину країни.

Разом з тим секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов відзначив, що в разі серйозного загострення на фронті, сьома хвиля мобілізації буде оголошена негайно.

Нагадаємо, раніше Начальник Генштабу Віктор Муженко повідомив, що сьома хвиля мобілізації відбудется в разі гострої необхідості.