Став відомий склад нової Верховної ради України: ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів (Графіка)

ВР-прапор над куполомДо конституційної більшості у ВР партії-переможцю виборів не вистачає лише 46 мандатів – “Слуга народу” набрала рекордно велику кількість голосів і матиме у новому українському парламенті більшість чисельністю у 254 народних депутати.

Як свідчать дані на сайті ЦВК за підсумками обробки 100% електронних протоколів голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня, соціологи в екзит-полах не помилились: до нової Ради пройшли 5 політичних партій.

Читайте також: Дві партії на межі проходження в Раду: дані екзит-полів (Відео, Графіка)

Переможцем стала партія “Слуга народу”. Загалом представників цієї партії (за партійними списками і мажоритарників) у Раді буде 254 народних депутати. До конституційної більшості у 300 голосів цій партії не вистачає лише 46 народних депутатів. Такий результат “Слуги народу” побив усі рекорди – ніколи раніше на парламентських виборах в Україні жодна політична партія не набирала такої великої кількості своїх представників у найвищому законодавчому органі країни.

Читайте також: Дані ЦВК: шансів потрапити у ВР уже немає у партії, яка стрімко наближалась до прохідного бар’єру (Таблиця)

У решти чотирьох партій, що пройшли у ВР, результат значно скромніший.

Читайте також: 99,9% опрацьованих ЦВК протоколів: несподіванка в результатах парламентських виборів лише одна (Таблиця)

Так, у новачка парламентських виборів партії “Голос”, яка замикає п’ятірку партій, що подолали п’ятивідсотковий прохідний бар’єр у Раду, буде 20 народних депутатів.

Читайте також: Донік пояснив, чому прихильники «ЄС» таки виграли вибори у ВР: «Такого не було в історії України ніколи»

Склад Верховної ради нового скликання – графіці УП і підсумковій таблиці результатів підрахунку голосів Центральною виборчою комісією за електронними протоколами.

ф1