За контрабанду в зону АТО тепер готові платити менше?

контрабанда- знак стоп і біці нашіНовий очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський назвав розміри хабарів, які дають тепер контрабандисти для перетину лінії АТО. Названі в травні “розцінки” на Донеччині були вищими.

За проїзд однієї фури з товаром через лінію зіткнення вимагають від 40 до 100 тисяч гривень. Про це заявив Павло Жебрівський в інтерв’ю виданню “ЛІГАБізнесІнформ”.

“Як мені доповідали, від 40 до 100 тис. грн за проходження однієї фури через лінію зіткнення. Може, у Москаля інша інформація, у мене її немає”, – заявив він, коментуючи слова екс-голови Луганської ВЦА Геннадія Москаля про те, що від 300 до 500 тисяч вимагають за прохід фури з алкоголем або тютюном.

Читайте також: Стали відомі «розцінки» на контрабанду товарів у зону АТО

Нагадаємо, на початку травня такі “тарифи” на хабарі для проїзду Донеччиною називав заступник начальника УМВСУ в Донецькій області Ілля Ківа.

"Проходження машини через блокпост коштує від 50 до 150 тисяч гривень. Ось вам і ціна питання. Коли йде 20-тонна фура, на якій підприємець або контрабандист заробляє в п’ять разів більше, ніж вкладає, то він може віддати частину заробітку", — сказав на початку травня Ківа.

Нагадаємо, для боротьби з контрабпндою СБУ створила цілі мобільні групи.

Український парламент прийняв закон, який передбачає при виявленні контрабанди конфісковувати не лише товар, а й автомобілі, які цю контрабанду везли.