Тарифи на тепло і гарячу воду в Україні: в Уряді заявили про нову домовленість із мерами

Тарифи на централізовану подачу тепла і гарячої води для українців мають залишатись сталими до кінця цього опалювального сезону.

Про таку домовленість із мерами міст, досягнуту в ході наради в Кабміні 20 січня, повідомив сайт Уряду України.

“Спільне рішення з головами міст містить пункт про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду для українців”, – цитує сайт Прем’єр-міністар України.

Як ідеться в повідомленні, до 25 січня має бути розроблений проєкт Меморандуму, в якому буде зафіксоване положення про незростання тарифів для населення на опалення і гарячу воду.

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко на своїй сторінці у Фейсбук підтвердив таку домовленість на нараді в Кабміні.

На якому саме рівні – минулорічному чи вже затвердженому з початку 2021 року в багатьох містах – будуть зафіксовані тарифи на опалення та гарячу воду, наразі не повідомляється.

Спільне рішення мерів міст і Уряду України не підвищувати тарифи на тепло і гаряче водопостачання привітав Офіс Президента України.

Читайте також: 40% від мінімальної зарплати: Шмигаль пояснив прийняте рішення Кабміну про зниження тарифів на газ для українців (Відео)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, раніше Кабінет міністрів своєю постановою обмежив ціну газу для населення до кінця опалювального сезону верхньою межею у 6 гривень 99 копійок за кубометр.

Читайте також: Розцінки на транспортування газу будуть знижені для частини облгазів (Перелік)

Також НКРЕКП прийняла рішення, що тариф на транспортування газу для населення може бути не вищим за 1 грн 79 копійок за кубометр.