Тарасюк пояснив, що дає звернення ВРУ до ООН, а Тігіпко – чому ПР за це не голосує (Відео)

Підсумки голосування ВР України за звернення до ООН
Підсумки голосування ВР України за звернення до ООН

Євроінтеграційний курс України підтвердила Верховна Рада. Цю постанову запропонував проголосувати спікер Олександр Турчинов на прохання уряду, інформує «5 канал».

Парламент уповноважив прем’єра Арсенія Яценюка якнайшвидше підписати угоду про асоціацію України з Євросоюзом. Також Верховна Рада ухвалила звернення до Організації об’єднаних націй із закликом негайно розглянути ситуацію у Криму. У документі Україна звинуватила Росію в необґрунтованій агресії та спробі анексувати частину української території. Офіційний Київ залишив за собою право звернутися до регіональних військових блоків та країн із проханням допомогти забезпечити територіальну цілісність. Комуністи і регіонали за звернення не голосували.

Борис Тарасюк, народний депутат, ВО “Батьківщина”: “Я вважаю абсолютно виправданим звернення до Організації об’єднаних націй, яким Верховна Рада звернеться до ООН з тим, щоби провести спеціальну сесію Генеральної асамблеї ООН. Це звернення відкриє дорогу до спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН, яка може прийняти рішення на користь України”.

Сергій Тігіпко, народний депутат, ПР: “Ми вважаємо, що якщо ми проголосуємо за відповідну заяву до Організації об’єднаних націй, є деякі висловлення там, які носять провокативний характер. Ми вважаємо, що такі звернення ми повинні голосувати після того, коли ми побачимо, що відбудеться в Криму. Тому сьогодні за таке звернення голосувати Партія регіонів не буде”.