“Танковий кулак Росії вже є міфом”, – Згурець

Один із 1769-ти знищених ЗСУ танків Росії. Фото – Генштаб ЗСУ

Від початку повномасштабного вторгнення РФ українські військові знищили вже дві третини всіх танків армії Росії, які та мала на початок війни. Тепер ЗСУ добиває залишки міфу про так звану танкову армаду армії Росії.

Про це аналітик Defense Express Сергій Згурець повідомив в ефірі телеканалу Еспресо“.

"Коли починала війну проти України, РФ мала у бойовому складі 3500 танків. На сьогодні українські захисники знищили понад 1700 російських танків, тобто більше ⅔ бойового складу. Це колосальні втрати для Росії. Відновити їх лише шляхом підтягування старих зразків бронетехніки вона вже не зможе. Ще на першому етапі війни ЗСУ показали гарний приклад світу, що російську танкову армаду можна знищувати. А зараз - при переході української армії на далекобійні засоби ураження та інші системи - цей танковий кулак Росії вже є міфом", - наголосив Згурець.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр

Знищені 1700 танків складають приблизно 1/2 від 3500, а не 2/3 як сказано у відео. Математика чомусь не складається, потрібно уважніше висловлюватись у таких випадках щоб у народу не виникало зайвих запитань.

Виктор

Вообще то 1700 от 3500 – это даже менее 50% , менее 1/2 !
А читывая, что не все из 1700 уничтожены полностью и могут быть восстановлены после ремонта. Учитывать нужно и то, что мы ещё отступали и потеряли часть своих танков на занятых врагом территориях. И на хранении в россии имеется более 10000 танков – и это не только Т55 Т62 и Т64 , но и Т72 и Т80. Давайте не будем недооценивать врага – он ещё очень опасен! И очень опасно недооценивать!