«Там буде готельчик із рестораном, хоча спочатку планувалося інше», – Василь Бесага (Відео)

karta_gotel_v_290414Ще один будівельний скандал розгорівся у Тернополі 29 квітня. Причина – початок робіт на майданчику, що поруч із територією парку Національного відродження.

Читайте також. На нечесних забудовників міська влада вплинути не може, каже головний архітектор (Відео)

Той заасфальтований майданчик поміж дерев, який використовували для розміщення мандрівного цирку, – не входить у межі парку і забудова там – законна, стверджує начальник управління з питань містобудування, архітектури та кадастру Василь Бесага.

Щоправда, чиновник визнав, що планувалося у тій місцині – зовсім інше. Принаймні, за планом зонування там був передбачений спортивно-розважальний комплекс, але інвестора на такий об’єкт забудовник не знайшов. Мовляв, причина саме в цьому.

- Та земля давно із зони парку виведена, входить у загальноміські землі, - каже він. – Та зона така, спортивна і видовищна. Але забудовник запросив інвестора, адже сам не має грошей, аби щось будувати. А той хоче отримати вигоду. Тож наразі будують невеличкий готель. Можливо, він навіть буде використовуватися для поселення гостей нашого міста. Звісно, що такий комплекс передбачає ресторан, адже люди житимуть…

Можливо, припускає Василь Бесага, там будуть і спортивні зали, де зможуть займатися спортом тернополяни. Усе, що сказав чиновник – без купюр, дивіться на відео:

Довідково. На територію майданчика вранці 29 квітня в’їхали бульдозери і почали копати котлован. Зупинила робітників жінка, яка загородила собою шлях для техніки. Згодом до неї приєдналися інші мешканці будинків з прилеглих вулиць, які часто гуляють у парку. Людей найбільше обурило те, що на встановленій огорожі немає паспорта майбутнього об’єкту. Тож люди звернулися у міську раду та міліцію. Також попросили пояснень в міського управління парків.