Стало відомо, як будуть виглядати нові пункти пропуску на лінії розмежування на Донбасі (Відео)

Фото – ФБ штаб ООС

На лінії розмежування на Донбасі українська сторона облаштовує два нові КПВВ. Ці пункти пропуску в Золотому і Щасті мають бути відкриті 10 листопада – така дата була визначена на переговорах у Мінську.

Як повідомляє штаб ООС, у два останні дні жовтня будівництво КПВВ “Щастя” і “Золоте” на лінії розмежування на Луганщині проінспектував Головнокомандувач ЗСУ Генерал Руслан Хомчак.

Пункт пропуску у Щасті українська сторона зводить “з нуля”.

“У місті Щастя за підтримки міжнародних гуманітарних організацій на КПВВ будуть облаштовані санітарні зони, медичні модулі, пункти надання адміністративних послуг, пункт обігріву та намети для відпочинку осіб, які перетинають контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду”, – йдеться в повідомленні штабу ООС.

Нагадаємо, що єдиний автомобільний пункт перетину лінії розмежування на Луганщині КПВВ "Золоте" через дії бойовиків був закритий в 2016 році. Відтоді в Луганській області працював єдиний пункт пропуску через лінію розмежування – КПВВ у Станиці Луганській.

Читайте також: З’явилась дата можливого відкриття двох нових пунктів пропуску на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", вперше про осінь 2020 року як дату відкриття двох нових КПВВ на лінії розмежування на Донбасі Офіс Президента України повідомив за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи 8 липня цього року.

Читайте також: Стала відома дата відкриття нового пункту пропуску на Донбасі (Фото)

19 жовтня штаб ООС повідомив, що українська сторона веде активні будівельні роботи з облаштування КПВВ біля Щастя.

На якому етапі зведення пункту пропуску "Щастя" зараз та як цей КПВВ виглядатиме - у сюжеті "Сьогодні".