Стала відома сума, на яку США мають намір збільшити допомогу Україні в 2022 році

Допомога Україні від Сполучених штатів Америки в наступному році може бути більшою на $28,5 мільйонів порівняно з 2021 роком і скласти $481,5 мільйонів.

Як повідомляє посольство України в США, відповідний кошторис Держдепу США на 2022 рік зі збільшеною допомогою для України вже затвердила нижня палата Конгресу США.

Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США у 2022 році зі збільшенням розміру допомоги Україні та поправкою щодо санкцій проти “Північного потоку-2”. Згідно із законопроєктом, загальна сума коштів, які мають бути виділені на реалізацію програм допомоги Україні по лінії Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та пов’язаних програм становить не менше 481,5 млн. доларів, що на 28,5 млн. доларів більше, ніж у поточному році. Із зазначеного кошторису 125 млн. доларів будуть виділені на цілі безпекової допомоги Україні за статтею “Міжнародне військове фінансування”, що на 10 млн. доларів більше, ніж у 2021 році“, – повідомили в Посольстві України в США.

Щоб рішення вступило в дію, його має підтримати Сенат і підписати Президент США.