Британська розвідка з’ясувала, як Путін покарав воєначальників за провали у війні проти України

Через провал “спецоперації” в Україні Кремль карає командування армії РФ шляхом звільнення воєначальників.

Про це з посиланням на свою розвідку повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

За даними розвідки Великої Британії, за провал російських військ у взятті Харкова Кремль відсторонив генерала Сергія Кисіля. За потоплення українськими військами крейсера “Москва” позбувся посади віце-адмірал Осипов.

“Генерал-лейтенант Сергій Кисель, який командував елітною 1-ю гвардійською танковою армією, відсторонений від роботи за невзяття Харкова. Віце-адмірал Ігор Осипов, який командував Чорноморським флотом Росії, також, ймовірно, був відсторонений після затоплення крейсера “Москва” у квітні. Начальник Генштабу Росії Валерій Герасимов, ймовірно, залишається на посаді, але неясно, чи зберігає він довіру президента Путіна”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Експерт пояснив, чому армія РФ рветься до Сєвєродонецька: "З військової точки зору сенсу немає" (Мапа, Відео)

Розвідка Великобританії відзначає, що такими покараннями Кремль робить командування своїх військ у війні проти України ще більш нерішучим. Це, своєю чергою, призведе до ще більших поразок російських військ в Україні.

"Культура приховування та пошуку цапів-відбувайлів, ймовірно, поширена в російській військовій системі та системі безпеки. Багато посадовців, причетних до вторгнення в Україну, ймовірно, будуть все більше відволікатися на спроби уникнути особистої відповідальності за оперативні невдачі Росії. Це, ймовірно, створить додаткове навантаження на російську централізовану модель командування та контролю, оскільки офіцери все частіше прагнуть перекладати ключові рішення на своє начальство", - вважають у Міноборони Великобританії.

Читайте також: Сергій Притула: “Те, що ми бачимо по Маріуполю, може бути по багатьох ділянках фронту” (Відео)