Талісман Кембриджського університету: як рудий кіт Джаспер став улюбленцем студентів

Кіт Джаспер є улюбленцем  студентів
Кіт Джаспер є улюбленцем студентів

Студенти дуже люблять котика і проводять з ним багато часу.

Все почалося з того моменту, коли Саймон Фрост – помічник бібліотекаря і власник котика приніс його до себе на роботу в бібліотеку Кембриджського університету, повідомляє infoportal.

Тепер бібліотека і рудий кіт-талісман Джаспер – одне ціле

Зараз не можна і уявити бібліотеку без її мешканця. Він допомагає студентам знімати втому від наукового процесу в університеті, а також веселить своїм виглядом.

До цього життя Джаспера не була таким радісним, оскільки Саймон забрав рудого з притулку, куди він потрапив внаслідок відмови своїх господарів, які не захотіли думати про післяопераційний догляд, піклуватися про нього після аварії, в якій він позбувся задньої лапки.

Але зараз у котика все добре, і він регулярно разом зі своїм новим господарем ходить на роботу в університет. У Джаспера є свої звички і правила, він дуже любить подрімати на виданнях Financial Times або уважно обстежити полиці з книгами.

Молоді люди пояснюють це тим, що кіт дійсно допомагає їм розслабитися і не думати про майбутні пари та іспити.

Таким чином рудий кіт Джаспер став офіційним талісманом «official mascot». А недавня вечірка «tea with Jasper» набрала більше 140 його шанувальників. Джаспер – це дуже сучасний кіт, у нього є своя сторінка в соціальних мережах, а також свій університетський фан-клуб в Facebook.