Таких виборів точно ще не було – громадська активність тернополян дивує навіть експертів (Відео)

P5230053-nПід час виборів Самооборона Тернопільщини та інші громадські об’єднання патрулюватимуть у місті та області.

Читайте також. “25 травня ми обиратимемо право на вільне, заможне життя України та наших дітей”, – Василь Хомінець

У неділю, 25 травня, активісти піклуватимуться про охорону громадського порядку на виборчих дільницях Тернополя та районів області спільно з ГО «Автомайдан Тернопіль».

Тож від 8 години ранку 25 травня та до 8-ї уже 26 травня місто патрулюватимуть мобільні групи, які в разі потреби виїжджатимуть на дільниці, звідки надійде сигнал про проблеми. Також на дільницях працюватимуть самооборонці, зареєстровані спостерігачами.

Про свою участь в охороні порядку у Тернополі 25 травня оголосили і представники УНСО. Утім, вони зосередять свою активність у вечірній і нічний час, коли йтиме підрахунок голосів. Представник цієї організації зробив таку заяву сьогодні у прес-клубі. Часові рамки вибрані тому, що саме після голосування, як показує досвід, може статися найбільше різних порушень.

Читайте також. Про підозрілих осіб тернополян просять відразу повідомляти в СБУ

- Я вже стежу за виборами з 1998 року, - каже громадський активіст Володимир Ханас, - і повідомлю вам, що мене тішить така тенденція: вперше за весь час, за часи Незалежності люди проявляють таку громадську активність. Таких виборів у нас точно ще не було…

На його думку, саме це підтверджує найвищу легітимність виборів 25 травня.

Довідково. Для звернень громадян у разі зафіксованих ними правопорушень у день виборів діятиме «гаряча лінія» Самооборони за тел. – 068-705-88-04. Також можна отримати консультацію та повідомити інформацію про порушення за телефоном «гарячої лінії» - 067-106-97-65 (з 9 до 20 год.)